Гімназія "А+" - школа, яка розкриває потенціал кожного учня та вчить досягати поставленної мети
Подаруйте вашій дитині якісне навчання
Залишайте ваші контакти
Гімназія «А+» - інноваційний проект української освіти
Мета Гімназії – створити для кожної дитини унікальний освітній простір, у якому цікаво навчатися та спілкуватися, де є все необхідне для розвитку здібностей, талантів та формування навичок ефективного лідерства.

Невеликі за чисельністю класи гімназії, команда професійних викладачів, тьюторів, психологів, ефективні методики навчання та спрямованість освітнього процесу на персональний успіх кожного – все це формує учня, який вміє:
- критично мислити;
- ставити мету та долати труднощі;
- брати відповідальність та вести за собою;
- налагоджувати соціальні контакти;
- приймати виклики сучасного світу.
Засновник Гімназії А+
Іванна Ніконова
Гімназія А+ гарантує, що учні досягнуть академічної майстерності, отримають соціально-емоційні навички, оволодіють стратегіями критичного мислення та будуть щасливими і успішними людьми у майбутньому.
Запрошуємо на екскурсію!
Генеральний директор мережі освітніх закладів А+
Тетяна Курмаз
Європейська освіта в Україні - вже реальність.
Директор Гімназії А+
Тамара Ільченко
Головний девіз наших вчителів та учнів - "Навчайся, створюй, співпрацюй".
Бажаєте консультацію?
Як ми реалізовуємо поставлені завдання:
Ми поєднуємо українські та міжнародні стандарти освіти та пропонуємо персональний підхід до навчання, поглиблене вивчення іноземних мов, використання інноваційних комп'ютерних та медіа технологій.

Інтерес дітей до навчання стимулюється міжпредметними проектами, кейс-технологіями, освітніми презентаціями, поїздками, екскурсіями та лекціями, що проводяться педагогами гімназії та запрошеними фахівцями.

Навчальний план містить в собі обов'язкові предмети Державного стандарту та предмети за вибором, додаткові заняття та активності для учнів в позаурочний час, спорт, мистецтво, науково-дослідницькі проекти, унікальні авторські курси.
Проектне навчання
Орієнтуючись на західні методики, ми будуємо навчальний процес за проектно-дослідною технологією, що базується на роботі учнів з конкретними ситуаціями (кейсами), які можуть бути запропоновані не лише педагогами, а й реальними роботодавцями з різних галузей економіки, організацій науки та культури. Для реалізації цієї ідеї наша команда розробила авторський курс «Learn, Сreate, Сollaborate» (Навчайся, Створюй, Співпрацюй), що направлений на формування навичок командної роботи, дослідницьких компетенцій, профорієнтації та основ крос-функціональності.

Чому варто навчатися в Гімназії А+?
Персональний підхід
Ми пропонуємо персональний підхід до кожного учня, щомісяця аналізуємо досягнення та труднощі, які учень має з предметів чи в соціальному житті, спільно ставимо цілі на наступний місяць та моделюємо індивідуальний навчальний план. Ми вчимо учнів робити власний вибір, «володіти» своїм навчанням.
Гармонійний розвиток
Ми піклуємося про те, щоб учень мав якісні академічні знання та гармонійно розвивався: обов'язково займався спортом, підтримував активний і здоровий спосіб життя, відвідував заняття з творчості (вокалу, живопису, танців, грав на музичних інструментах), вільно володів іноземними мовами, брав активну участь у соціальних проектах.
Інтерактивна взаємодія
Повсякденний інструментарій нашого вчителя – це методи інтерактивної взаємодії з учнями та кейси з розвитку критичного мислення, тому інтерес до навчання підтримується моделюванням ситуацій, використанням відеоматеріалів, презентаціями, проведенням експериментів, досліджень, дебатів та дискусій.
Програма з наставництва
В кожному класі працює тьютор, який щоденно спостерігає за процесом навчання та за взаємодією учнів з вчителями та однолітками. Тьютор надихає, мотивує, підтримує, організовує виховні заходи та дозвілля, забезпечує зворотній зв'язок між вчителями та батьками.
Реєструйтесь на екскурсію!
До початку вступної кампанії залишилось:
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Програма "Шкільний автобус"
Доставка дітей комфортабельним безпечним шкільним транспортом до будівлі гімназіїї зранку та до вказаних пунктів збору дітей ввечері

Попередній перелік пунктів збору дітей:
Конча Заспа
Либідська - Дружби народів
Осокорки
Оболонь

ЗМІ про нас
Що потрібно зробити?
Ви залишаєте заявку
Ми зв'язуємося з вами та запрошуємо на зустріч
Ви приймаєте рішення навчатися в Гімназії А+
Будемо раді відповісти на всі ваші запитання!
ЗАЛИШИЛОСЬ*

5 класи - 77 місць
6 клас - 16 місць
7 клас - 8 місць
8 клас- 10 місць
*Інформація оновлюється щомісяця.
Я обираю Гімназію А+
Я задоволена, тому що Гімназія стала для нашої доньки другою домівкою, а вчителі — друзями.

Команда педагогів дає дітям не лише якісні знання з предметів, а й прищеплює моральні цінності, формує життєві принципи і переконання. Все це, безсумнівно, стане в нагоді нашій дитині у подальшому житті.

Гімназія А+ дарує дітям щастя!

Марина Бабій
Я вдячний за створення Гімназії А+, яка дає моєму синові найкращу освіту та комфортні умови, розвиває особистість, і моя родина спокійна увесь час, поки наша дитина навчається в Гімназії.
Родина Антоніоллі
Я обираю гімназію А+ тому, що це школа, в якій моїй дитині хочеться вчитись, проявляти та розвивати свої таланти.
Олександра Петриченко
Гімназія А+ - це сучасна яскрава школа - не тільки ззовні, але й зсередини.
Це справжня спільнота у комфортному, але, водночас, і мотивуючому середовищі.
Лариса Княжицька
Партнери
Документи
Контакти
+38(067)333-1-403
вул. Березнева, 14 (ЖК "Комфорт Таун")
gymnasium@academy.com.ua